KORONAVÍRUS INFORMÁCIE - SME V PREVÁDZKE. Počas tohto obdobia je naša firma stále v prevádzke. Prevádzkujeme eshop, vybavujeme objednávky a odosielame tovar, prijímame dotazy mailom ako aj telefonicky.Taktiež sme stále schopný realizovať aj zákazkovú výrobu. Platné k 25. 3. 2020.

ACTIVE 180 x 120 cm – záhradný sklápací slnečník

36 € 30 € bez DPH
Cca 7 dní Cca 7 dní Cca 7 dní Cca 7 dní Cca 7 dní Cca 7 dní Zvoľte variant
Variant

Active 180 x 120 cm - záhradný sklápací slnečník, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom a navyše vyniká UV ochranou 50+ SPF.
Poťah je z vysokokvalitného polyesteru v gramáži 180g/m2 po celom obvode zakončený praktickým volánikom. Pevná oceľová konštrukcia v striebornej farbe s ramenami z U- profilu umožňuje nakláňať slnečník do dvoch strán. Samozrejme je možné podľa potreby nastavovať jeho výšku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Active 180 x 120 cm - záhradný sklápací slnečník, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom a navyše vyniká UV ochranou 50+ SPF.
Poťah je z vysokokvalitného polyesteru v gramáži 180g/m2 po celom obvode zakončený praktickým volánikom. Pevná oceľová konštrukcia v striebornej farbe s ramenami z U- profilu umožňuje nakláňať slnečník do dvoch strán. Samozrejme je možné podľa potreby nastavovať jeho výšku. Priemer stredovej tyče je 28/32 mm. Odporúčame ho zaťažiť minimálnou váhou 40 kg.

  • Celkový výška otvoreného slnečníka: 227 cm
  • Pochôdzna výška: 190 cm
  • Veľkosť balenia 1360 mm, váha 3,1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Doppler je rodinná firma so sídlom v Bavorsku. Firma bola založená v roku 1946. V súčasnosti sa vedeniu spoločnosti venuje už štvrtá generácia. Hlavné sídlo spoločnosti Doppler je v meste Braunau v Rakúsku (hneď pri Nemeckých hraniciach).

Produkty Doppler sú vysokokvalitné výrobky v rozumnej cene.  Cenové spektrum je od jednoduchých výrobkov až po luxusnejšie. Firma Doppler je zameraná na inováciu produktov.

Firma vlastní výrobné závody v Rakúsku, Nemecku, Čechách, Slovensku, Číne. Ako spoločník vlastní výroby aj v Rumunsku a Bulhrasku.

Zaujímavosťou je slovenský závod, ktorý sa nachádza v Turčianskych Tepliciach.