KORONAVÍRUS INFORMÁCIE - SME V PREVÁDZKE. Počas tohto obdobia je naša firma stále v prevádzke. Prevádzkujeme eshop, vybavujeme objednávky a odosielame tovar, prijímame dotazy mailom ako aj telefonicky.Taktiež sme stále schopný realizovať aj zákazkovú výrobu. Platné k 25. 3. 2020.

ACTIVE KURBEL 380 cm – naklápací slnečník s kľukou

181 € 150,83 € bez DPH
Cca 7 dní Cca 7 dní Cca 7 dní Cca 7 dní Cca 7 dní Zvoľte variant
Variant

Záhradný slnečník Doppler

Slnečník Doppler ACTIVE Kurbel 380 cm. Ľahký a stabilný, hliníkový slnečník. Jednoduché otváranie pomocou kľuky. Poťah slnečníka je vyrobený zo 100% polyesteru. Gramáž poťahu je 180g/m2. Poťah je odolný a je možné prať ho v rukách pri teplote do 40 stupňov. UV ochrana poťahu je 50 plus SPF. Pestrý výber farieb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradný slnečník Doppler

Slnečník ACTIVE Kurbel 380 cm. Ľahký a stabilný, hliníkový slnečník. Jednoduché otváranie pomocou kľuky. Poťah slnečníka je vyrobený zo 100% polyesteru. Gramáž poťahu je 180g/m2. Poťah je odolný a je možné prať ho v rukách pri teplote do 40 stupňov. UV ochrana poťahu je 50 plus SPF. Pestrý výber farieb.

Slnečník ACTIVE Kurbel 380 cm

  • Priemer stredovej tyče: 48 mm
  • Doručené zaťaženie:min. 70 kg
  • Celkový výška otvoreného slnečníka 280 cm
  • Pochôdzna výška 215 cm
  • Veľkosť balenia 2040 x 170 x 170 mm
  • Váha balenia cca: 12 kg

zahradny-slnecnik-vypredaj

zahradny-slnecnik-vypredaj-2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Doppler je rodinná firma so sídlom v Bavorsku. Firma bola založená v roku 1946. V súčasnosti sa vedeniu spoločnosti venuje už štvrtá generácia. Hlavné sídlo spoločnosti Doppler je v meste Braunau v Rakúsku (hneď pri Nemeckých hraniciach).

Produkty Doppler sú vysokokvalitné výrobky v rozumnej cene.  Cenové spektrum je od jednoduchých výrobkov až po luxusnejšie. Firma Doppler je zameraná na inováciu produktov.

Firma vlastní výrobné závody v Rakúsku, Nemecku, Čechách, Slovensku, Číne. Ako spoločník vlastní výroby aj v Rumunsku a Bulhrasku.

Zaujímavosťou je slovenský závod, ktorý sa nachádza v Turčianskych Tepliciach.