MESTÁ A OBCE: 

možnosť platby na na faktúru. Pre mestá, obce a štátne inštitúcie sme pripravili AKCIOVÚ SADU.

Informácie

Nové články

Ochranné kryty nohy - pivný set

Ochranné kryty nohy - pivný set

Máme v ponuke novinku. Ochranné kryty na nohy pivného seta. Sada 12 ks je určená pre jeden pivný set.
Pivné sety pre pivovary

Pivné sety pre pivovary

Naše pivné sety sú ideálne pre pivovari kde sa vyžaduje vysoká kvalita. Ponúkame rôzne atraktívne prevedenia ako aj úpravu na mieru a to všetko pivovarníckej profi kvalite.
Novinka - pivný set Farmer

Novinka - pivný set Farmer

Novinka - pivný set Farmer V ponuke máme nový produkt a to pivný set trochu inej než bežnej konštrukcie. Pivný set má drevené nohy s kovovým zaistením. Nohy sú sklopné. Doska stola a lavice je tvorená z viacerých dielov. Pivný set je v dĺžke: 200 cm. Skladacia záhradná zostava v elegantnom dizajne.
Reklamné lehátka s potlačou

Reklamné lehátka s potlačou

Robíme reklamné lehátka s plnofarebnou potlačou. Skladacie bukové lehátko može byť s operadlom rúk alebo bez operadla rúk. Potlač robíme plno farebne. Je možné tlačiť akúkoľvek grafiku alebo logo. Vyžiadajte si od nás cenovú ponuku. Od vás budeme potrebovať len požadovaný počet.
Ponuka pre mestá, obce a štátne inštitúcie

Ponuka pre mestá, obce a štátne inštitúcie

Pripravili sme akciu 9 za 999 EUR.  Mimoriadna ponuka pre mestá, obce a štátne inštitúcie. Ponúkame možnosť zakúpiť pivný set v najobľúbenejšom rozmere 220 x 50 x 25 cm v akciovej sade. 9 pivných setov v tomto rozmere je možné zakúpiť v cene 999 EUR bez DPH.
Vybavenie pivovarov, reštaurácií a terás

Vybavenie pivovarov, reštaurácií a terás

Rozšírili sme našu stabilnú ponuku na oveľa viac produktov. Pokiaľ potrebujete vybaviť pivovar, prevádzku tak u nás nájdete veľké množstvo záhradného nábytku z dreva a kovu.
Kovový záhradný nábytok

Kovový záhradný nábytok

Kovový nábytok pre vašu záhradu, kaviareň alebo reštauráciu si môžte nechať u nás zhotoviť. V ponuke nájdete samostatné stoly aj stoličky z, ktorých je možné vyskladať požadovanú záhradnú zostavu.
Oprava pivných setov

Oprava pivných setov

Je tu záver sezóny. Ten správny čas poopravovať čo sa za sezónu zničilo. Veľa lacných pivných setov (my predávame PROFI pivné sety) nevydrží zaťaženie v sezóne. Obvykle sa lámu alebo ohýbajú nohy lavíc. Je to tak u lacných pivných setov, ktoré v našom eshope nenájdete. U nás nájdete profi pivné sety ako aj náhradne nohy na stoly lavice.
Akciové sady

Akciové sady

Pre všetkých, ktorý potrebujú nakúpiť väčšie množstvo našich produktov sme spustili do predaja akciové sady. Jedna sa o väčšie množstvo našich produktov vo zvýhodnenej cene. Nájdete tu balíky pivných setov po 10 alebo 24 kompletoch. Zvýhodnenú sadu kovania na pivný set, pivné lavice po 10 ks, skladacie cateringové stoly v balíku po 5 ks, sada obrusov a podušiek na pivné sety v balíku po 10 kompletov a mnoho iného. Ponuku neustále upravujeme.
Spustili sme zákazkovú výrobu

Spustili sme zákazkovú výrobu

Spustili sme zákazkovú výrobu pre niektoré položky. Neraz sa nám stáva, že požadujete iný rozmer pivného setu. Inú dĺžku alebo inú šírku. Práve teraz máte u nás možnosť v sekcii "Zákazková výroba" možnosť vybrať si pivný set, lavicu, stôl alebo kovanie na pivné sety.
Podušky a obrusy na pivné sety

Podušky a obrusy na pivné sety

Do našej ponuky sme stabilne zaradili podušky tzv. sedáky na pivné lavice. K tomu sú samozrejme obrusy na pivné sety. Predávame to ako kompletnú sadu podušiek a obrusu na pivný set.
Lavice s výraznou zľavou

Lavice s výraznou zľavou

Do ponuky sme zaradili niekoľko lavíc o dĺžke 220cm s výraznou zľavou. Jedná sa o poškodený tovar pri preprave. Presná cena ako aj foto je tu.
Pred-objednávky na sezónu 2017

Pred-objednávky na sezónu 2017

Pokiaľ nechcete čakať v sezóne 2017 a už teraz viete, že budete chcieť vyrobiť pivné sety na mieru, tak si spravte pred-objednávku. Berieme pred-objednávky na sezónu 2017.
Pridali sme možnosť osobného odberu

Pridali sme možnosť osobného odberu

Pre zákazníkov zo západného Slovenska ponúkame možnosť osobného odberu tovaru v Ivanke pri Dunaji. Od 1. 1. 2017 ponúkame ako alternatívu k ostatným prepravným službám. Taktiež stále ponúkame prepravu kuriérom v rámci SR a ČR. V prípade väčších zásielok hľadáme individuálnu formu dopravy.
Dosky stola a lavice

Dosky stola a lavice

Jednorazová možnosť zakúpiť samostatné dosky na pivný stôl alebo lavice. Do ponuky sme jednorazovo zaradili samostatnú dosku na pivný stôl a samostatnú dosku na pivnú lavicu.
Hojdacie siete a hojdačky

Hojdacie siete a hojdačky

U nás nájdete už aj čoraz viac obľúbené záhradné hojdacie kreslá ako aj hojdacie siete. Do nášho eshopu sme pridali veľmi kvalitné záhradné hojdacie siete a hojdačky. Všetky siete sú vyrobené z veľmi pevnej bavlny.
Vypálenie označenia na pivné sety

Vypálenie označenia na pivné sety

Pri zákazkovej výrobe pivných setov vám vieme vypáliť text/označenie na spodnú stranu stola a lavíc. Na vypaľovanie sa používa hliníková šablóna. Robí sa to na rozmer max. 14 x 2 cm.
Kúp 10 pivných setov a získaj stan ako darček

Kúp 10 pivných setov a získaj stan ako darček

Pripravili sme pre vás skvelú jarnú akciu. Pre prvých z vás, ktorý naraz kúpia 10 pivných setov máme pripravený rýchlo rozkladací stan ako darček. Jedná sa tzv. párty stan/promo stan (rýchlorozkladací stan). AKCIA - UKONČENÁ
Plastový gastro nábytok

Plastový gastro nábytok

Spustili sme predaj plastového párty nábytku. Jedná sa o skladacie cateringové stoly, bufetové stoly, skladacie stoličky, stohovacie kreslá, campingové stoly. Plastový nábytok má dosku z vysoko tvrdého plastu a sklápacie nohy. 
Oslavujeme nový dizajn webu

Oslavujeme nový dizajn webu

Oslavujeme nový dizajn webu. Web má vylepšené funkciu, lepšiu rýchlosť načítania stránky, ponúka viac možností platby. A tiež na ňom pribudlo množstvo nového tovaru.