CONCEPT YELMO 6+1 - záhradná zostava (hliník/teakové drevo)

ZadarmoZadarmo
CONCEPT YELMO 6+1 - záhradná zostava (hliník/teakové drevo)
1 661,20 € 1 384,33 € bez DPH
7 dní (8 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2020

Záhradná zostava Doppler Concept Yelmo 6+1. Zostava záhradného nábytku. Sada obsahuje jeden stôl a šesť polohovacích záhradných kresiel. Konštrukcia nábytku je z hliníku. Záhradné kreslo Yelmo Teak má textilnú výplň a teakové podrúčky. Operadlo kresla je možné nastaviť do 7 pozícií. Vďaka tomu je kreslo veľmi pohodlné. Rozmery kresla sú 55 x 50 x 116 cm a max. doporučené zaťaženie je 120 kg.
Konštrukcia stola je z hliníka a doska stolu z teakového dreva. Stôl je možné rozložiť z dĺžky 150 cm na dĺžku 210 cm. Šírka stola je 90 cm, výška 75 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradná zostava Doppler Concept Yelmo 6+1. Zostava záhradného nábytku. Sada obsahuje jeden stôl a šesť poľohovacích kresiel. Konštrukcia nábytku je z hliníku. Záhradné kreslo Yelmo Teak má textilnú výplň a teakové podrúčky. Operadla kresla je možné nastaviť do 7 pozícií. Rozmery kresla sú 55 x 50 x 116 cm a max. doporučené zaťaženie je 120 kg.
Konštrukcia stola je z hliníka a doska stolu z teakového dreva. Stôl je veľmi priestranný a v prípade potreby je ho možné roztiahnuť. Tento záhradný stôl je možné rozložiť z dĺžky 150 cm na dĺžku 210 cm. Šírka stola je 90 cm, výška 75 cm.

Záhradná zostava Doppler Concept Yelmo 6+1


Obsahuje:

  • 1x záhradný stôl
  • 6x poľohovacie záhradné kreslo

zahradne-kreslo-doppler-concept-kendo

zahradny-stol-doppler-concept-kendo

 

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradný nábytok na stolovanie
Hmotnosť: 65 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Doppler je rodinná firma so sídlom v Bavorsku. Firma bola založená v roku 1946. V súčasnosti sa vedeniu spoločnosti venuje už štvrtá generácia. Hlavné sídlo spoločnosti Doppler je v meste Braunau v Rakúsku (hneď pri Nemeckých hraniciach).

Produkty Doppler sú vysokokvalitné výrobky v rozumnej cene.  Cenové spektrum je od jednoduchých výrobkov až po luxusnejšie. Firma Doppler je zameraná na inováciu produktov.

Firma vlastní výrobné závody v Rakúsku, Nemecku, Čechách, Slovensku, Číne. Ako spoločník vlastní výroby aj v Rumunsku a Bulhrasku.

Zaujímavosťou je slovenský závod, ktorý sa nachádza v Turčianskych Tepliciach.

Pokiaľ ste nenašli vami požadovaný Doppler produkt na našom webe napíšte nám a spracujeme vám cenovú ponuku.

Video kde vidieť ako sa testujú slnečníky v silnom vetre