HAITI 3 miestna pohovka

ZadarmoZadarmo 534 € –1 %
HAITI 3 miestna pohovka
534 € –1 % 526 € 438,33 € bez DPH
Neznámá

Záhradná pohovka Haiti

Elegantná záhradná pohovka/lavica Doppler Haity. Jednoduchý vzdušný dizajn. Túto troj-miestnu pohovku je možné použiť samostatne alebo ako doplnok k záhradnej zostave Haiti alebo Grenada.
Záhradná pohovka má pevnú hliníkovú konštrukciu v modernej antracitovej farbe. Podušky pohovky sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu s názvom Ofelin. Tento materiál je špeciálne navrhnutý pre záhradný nábytok. Medzi jeho hlavné vlastnosti patrí pevnosť, farebná stálosť. Poťah je možné v prípade potreby dať dole a oprať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradná pohovka Haiti

Elegantná záhradná pohovka/lavica Doppler Haity. Jednoduchý vzdušný dizajn. Túto troj miestnu pohovku je možné použiť samostatne alebo ako doplnok k záhradnej zostave Haiti alebo Grenada.
Záhradná pohovka má pevnú hliníkovú konštrukciu v modernej antracitovej farbe. Podušky pohovky sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu s názvom Ofelin. Tento materiál je špeciálne navrhnutý pre záhradný nábytok. Medzi jeho hlavné vlastnosti patrí pevnosť, farebná stálosť. Poťah je možné v prípade potreby dať dole a oprať. Poťah je fixovaný pomocou zipsu.

Záhradná pohovka rozmery

  • Šírka 194 cm
  • Hĺbka 75 cm
  • Výška 85 cm


Vďaka použitým materiálom je pohovka nenáročná na údržbu.

zahradna-pohovka-doppler-haiti

zahradna-pohovka-doppler-haiti-2

zahradna-pohovka-doppler-haiti-3

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradný nábytok
Hmotnosť: 40 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Doppler je rodinná firma so sídlom v Bavorsku. Firma bola založená v roku 1946. V súčasnosti sa vedeniu spoločnosti venuje už štvrtá generácia. Hlavné sídlo spoločnosti Doppler je v meste Braunau v Rakúsku (hneď pri Nemeckých hraniciach).

Produkty Doppler sú vysokokvalitné výrobky v rozumnej cene.  Cenové spektrum je od jednoduchých výrobkov až po luxusnejšie. Firma Doppler je zameraná na inováciu produktov.

Firma vlastní výrobné závody v Rakúsku, Nemecku, Čechách, Slovensku, Číne. Ako spoločník vlastní výroby aj v Rumunsku a Bulhrasku.

Zaujímavosťou je slovenský závod, ktorý sa nachádza v Turčianskych Tepliciach.

Pokiaľ ste nenašli vami požadovaný Doppler produkt na našom webe napíšte nám a spracujeme vám cenovú ponuku.

Video kde vidieť ako sa testujú slnečníky v silnom vetre