KORONAVÍRUS INFORMÁCIE - SME V PREVÁDZKE. Počas tohto obdobia je naša firma stále v prevádzke. Prevádzkujeme eshop, vybavujeme objednávky a odosielame tovar, prijímame dotazy mailom ako aj telefonicky.Taktiež sme stále schopný realizovať aj zákazkovú výrobu. Platné k 25. 3. 2020.

EXPERT WOOD antracit - hliníková zostava 4+1

591 € –0 %
EXPERT WOOD antracit - hliníková zostava 4+1
591 € –0 % 590 € 491,67 € bez DPH
Cca 7 dní

Doppler EXPERT WOOD antracit - hliníková zostava 4+1 hliníková záhradná zostava. Tvorí ju jednoduchý stolík a 4 skladacie záhradné kresla. Konštrukcia záhradného nábytku je z hliníka v antracitovej farbe. Kreslá majú textilnú výplň v čierno-antracitovej farbe. Hliníkové podrúčky ako aj doska stola sú ošetrené práškovou farbou v imitácií dreva. Max. dporučené zaťaženie kresiel je 120 kg.
Rozmer kresiel 49 x 50 x 101 cm.
Rozmer stola 90 x 90 cm a výška 75 cm.
Práve vďaka použitým materiálom má tento záhradný nábytok dlhú životnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

EXPERT WOOD antracit - hliníková zostava 4+1 hliníková záhradná zostava. Tvorí ju jednoduchý stolík a 4 skladacie záhradné kresla. Konštrukcia záhradného nábytku je z hliníka v antracitovej farbe. Kreslá majú textilnú výplň v čierno-antracitovej farbe. Hliníkové podrúčky ako aj doska stola sú ošetrené práškovou farbou v imitácií dreva. Max. dporučené zaťaženie kresiel je 120 kg.
Rozmer kresiel 49 x 50 x 101 cm.
Rozmer stola 90 x 90 cm a výška 75 cm.
Práve vďaka použitým materiálom má tento záhradný nábytok dlhú životnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradný nábytok na stolovanie
Hmotnosť: 75 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Doppler je rodinná firma so sídlom v Bavorsku. Firma bola založená v roku 1946. V súčasnosti sa vedeniu spoločnosti venuje už štvrtá generácia. Hlavné sídlo spoločnosti Doppler je v meste Braunau v Rakúsku (hneď pri Nemeckých hraniciach).

Produkty Doppler sú vysokokvalitné výrobky v rozumnej cene.  Cenové spektrum je od jednoduchých výrobkov až po luxusnejšie. Firma Doppler je zameraná na inováciu produktov.

Firma vlastní výrobné závody v Rakúsku, Nemecku, Čechách, Slovensku, Číne. Ako spoločník vlastní výroby aj v Rumunsku a Bulhrasku.

Zaujímavosťou je slovenský závod, ktorý sa nachádza v Turčianskych Tepliciach.