KORONAVÍRUS INFORMÁCIE - SME V PREVÁDZKE. Počas tohto obdobia je naša firma stále v prevádzke. Prevádzkujeme eshop, vybavujeme objednávky a odosielame tovar, prijímame dotazy mailom ako aj telefonicky.Taktiež sme stále schopný realizovať aj zákazkovú výrobu. Platné k 25. 3. 2020.

HIT UNI 8833 poduška na kreslá - vysoká/6 ks set

77 € 64,17 € bez DPH
Cca 7 dní

Poduška na záhradné kreslá Doppler Hit Uni. Poduška je po obvode obšitá cca 1 cm lemom. V operadle je 1x prešitie. Uchytenie podušky je pomocou nastaviteľného popruhu zo sponou (v operadle). V ohybe podušky sú dve šnúrky pre uchytenie v dolnej časti. Poťah nie je možné dať dole. Sada 6 kusov podušiek na záhradné kreslá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Poduška na záhradné kreslá Doppler Hit Uni. Poduška je po obvode obšitá cca 1 cm lemom. V operadle je 1x prešitie. Uchytenie podušky je pomocou nastaviteľného popruhu zo sponou (v operadle). V ohybe podušky sú dve šnúrky pre uchytenie v dolnej časti. Poťah nie je možné dať dole.

Sada 6 kusov podušiek na záhradné kreslá.

Rozmer podušky:

  • Výška 119 cm
  • Šírka 48 cm
  • Hrúbka 5 cm


Z toho rozmer sedacej časti 47 x 48 cm, rozmer operadla 72 x 48 cm. Materiál podušky tvorí 100% polyester, výplň je molitan obalený do polyesterového rúna.

Dodatočné parametre

Kategória: Podušky na stoličky a kreslá s vysokým operadlom
Hmotnosť: 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Doppler bola založená v roku 1946 v Rakúsku. V súčasnosti sa vedeniu spoločnosti venuje už štvrtá generácia. Sídlo spoločnosti Doppler je v meste Braunau.