LIMA stôl

294 € –1 %
LIMA stôl
294 € –1 % 290 € 241,67 € bez DPH
Neznámá

Ratanový záhradný stôl

Samostatný záhradný stôl Doppler Lima. Stabilný hliníkový stôl opletený kvalitným umelým ratanom. Vrchná doska stola je vyrobená z pevného, číreho bezpečnostného skla. Rozmer stola je 140 x 80 cm, výška 66 cm. Vyrobené z odolných materiálov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ratanový záhradný stôl

Samostatný záhradný stôl Doppler Lima. Stabilný hliníkový stôl opletený kvalitným umelým ratanom. Vrchná doska stola je vyrobená z pevného, číreho bezpečnostného skla.

Záhradný stôl rozmery

  • Rozmer stola je 140 x 80 cm
  • Výška 66 cm


Vyrobené z odolných materiálov.

Tento stôl je možné doplniť o pohodlné záhradné kreslá alebo ako doplnok k záhradnej sedacej súprave. Kompletná kolekcia záhradného nábytku Doppler Lima TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradný nábytok
Hmotnosť: 40 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Doppler je rodinná firma so sídlom v Bavorsku. Firma bola založená v roku 1946. V súčasnosti sa vedeniu spoločnosti venuje už štvrtá generácia. Hlavné sídlo spoločnosti Doppler je v meste Braunau v Rakúsku (hneď pri Nemeckých hraniciach).

Produkty Doppler sú vysokokvalitné výrobky v rozumnej cene.  Cenové spektrum je od jednoduchých výrobkov až po luxusnejšie. Firma Doppler je zameraná na inováciu produktov.

Firma vlastní výrobné závody v Rakúsku, Nemecku, Čechách, Slovensku, Číne. Ako spoločník vlastní výroby aj v Rumunsku a Bulhrasku.

Zaujímavosťou je slovenský závod, ktorý sa nachádza v Turčianskych Tepliciach.

Pokiaľ ste nenašli vami požadovaný Doppler produkt na našom webe napíšte nám a spracujeme vám cenovú ponuku.

Video kde vidieť ako sa testujú slnečníky v silnom vetre