KORONAVÍRUS INFORMÁCIE - SME V PREVÁDZKE. Počas tohto obdobia je naša firma stále v prevádzke. Prevádzkujeme eshop, vybavujeme objednávky a odosielame tovar, prijímame dotazy mailom ako aj telefonicky.Taktiež sme stále schopný realizovať aj zákazkovú výrobu. Platné k 25. 3. 2020.

Náhradný poťah na slnečník PROTECT 300 x 300P

196 € 163,33 € bez DPH
Neznámá Neznámá Neznámá Neznámá Neznámá Neznámá Neznámá Neznámá Neznámá Zvoľte variant
Variant

Poťah na slnečník

Samostatný poťah na slnečník Doppler PROTECT 300 x 300P. Jedná sa o samostatný poťah, ktorý je možné použiť na výmenu starého poškodeného poťahu slnečníka, alebo len starý slnečník "vynoviť". Poťah tvorí 100% polyester v gramáži 220 g/m2. Možnosť prania v rukách. Poťah je impregnovaný voči vode, špine a daždi. Plocha poťahu je 9 m2.
UV ochrana 80+ SPF.

Detailné informácie

Podrobný popis

Poťah na slnečník

Samostatný poťah na slnečník Doppler PROTECT 300 x 300P. Jedná sa o samostatný poťah, ktorý je možné použiť na výmenu starého poškodeného poťahu slnečníka, alebo len starý slnečník "vynoviť". Poťah tvorí 100% polyester v gramáži 220 g/m2. Možnosť prania v rukách. Poťah je impregnovaný voči vode, špine a daždi. Plocha poťahu je 9 m2.
UV ochrana 80+ SPF.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Doppler je rodinná firma so sídlom v Bavorsku. Firma bola založená v roku 1946. V súčasnosti sa vedeniu spoločnosti venuje už štvrtá generácia. Hlavné sídlo spoločnosti Doppler je v meste Braunau v Rakúsku (hneď pri Nemeckých hraniciach).

Produkty Doppler sú vysokokvalitné výrobky v rozumnej cene.  Cenové spektrum je od jednoduchých výrobkov až po luxusnejšie. Firma Doppler je zameraná na inováciu produktov.

Firma vlastní výrobné závody v Rakúsku, Nemecku, Čechách, Slovensku, Číne. Ako spoločník vlastní výroby aj v Rumunsku a Bulhrasku.

Zaujímavosťou je slovenský závod, ktorý sa nachádza v Turčianskych Tepliciach.