Noha lavice - rozšírená pozink
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rozšírená noha na pivnú lavicu. Nohu je možné použiť na výmenu starej, poškodenej nohy, alebo na výrobu novej lavice vo vlastnom dizajne. Zisti cenu dopravy.
V spodnej časti je lavicová noha rozšírená. Práve vďaka tomu je možné túto nohu použiť pre lavice so šírkou sedacej časti napríklad 30 alebo 35 cm. Výmenou starých poškodených častí si môžete zrepasovať používané pivné sety.
Naša noha lavice je vyrobená z oceľového jakla (nohy z hobby marketu sú bežne vyrobené z lisovaného plechu). Naša noha lavice je mimoriadne masívnej kovovej konštrukcie. Práve vďaka tomu má dlhú životnosť.
Parametre:
- Výška - 44,5 cm
- Šírka - 23 cm (v spodnej časti cca 31 cm)
- Rozpon otvorov - 140 mm (priemer otvoru cca 6 mm, šírka cca 8 mm)
- FARBA: pozink/strieborná
Pri výmene na pivnom sete od iného výrobcu treba skontrolovať rozpon otvorov na šróby, ktoré spájajú dosku s nohou.
POZOR: Ku každej nohe potrebujete na fixáciu zámok nohy. V našej ponuke nájdete aj samostatnú nohu na pivný stôl.
Dodatočné parametre
Kategória: | Náhradné diely |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Hmotnosť: | 2.7 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Naša značka PivnéSety.sk - pod našou značkou predávame preverené a odolné produkty. Snažíme sa vždy vybrať to najlepšie pre vašu záhradu. Pod touto značkou nájdete pivné sety a záhradný nábytok.