Obal na slnečníky PROFI LINE do 250 cm

19 € 15,83 € bez DPH
Neznámá

Obal na slnečník

Obal na slnečník Doppler PROFI LINE do 250 cm je vyrobený z vysoko kvalitnej 100% polyesterovej látky. Tento obal je vhodný pre slnečníky vo veľkosti 180 cm x 180 cm, alebo 210 cm x 140 cm, alebo do priemeru 250 cm. Obal je v univerzálnej šedej farbe, zabalený v taške.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obal na slnečník

Obal na slnečník Doppler PROFI LINE do 250 cm je vyrobený z vysoko kvalitnej 100% polyesterovej látky. Tento obal je vhodný pre slnečníky vo veľkosti 180 cm x 180 cm, alebo 210 cm x 140 cm, alebo do priemeru 250 cm. Obal je v univerzálnej šedej farbe, zabalený v taške. Rozmer obalu: 25,5 cm x 152 cm. POZOR: Nie je vhodný na výkyvné slnečníky.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo ku slnečníkom
Hmotnosť: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Doppler je rodinná firma so sídlom v Bavorsku. Firma bola založená v roku 1946. V súčasnosti sa vedeniu spoločnosti venuje už štvrtá generácia. Hlavné sídlo spoločnosti Doppler je v meste Braunau v Rakúsku (hneď pri Nemeckých hraniciach).

Produkty Doppler sú vysokokvalitné výrobky v rozumnej cene.  Cenové spektrum je od jednoduchých výrobkov až po luxusnejšie. Firma Doppler je zameraná na inováciu produktov.

Firma vlastní výrobné závody v Rakúsku, Nemecku, Čechách, Slovensku, Číne. Ako spoločník vlastní výroby aj v Rumunsku a Bulhrasku.

Zaujímavosťou je slovenský závod, ktorý sa nachádza v Turčianskych Tepliciach.

Pokiaľ ste nenašli vami požadovaný Doppler produkt na našom webe napíšte nám a spracujeme vám cenovú ponuku.

Video kde vidieť ako sa testujú slnečníky v silnom vetre