RAVENNA 3x3 m – záhradný výkyvný slnečník s bočnou tyčou

310,40 € 258,67 € bez DPH
5-7 dní
Variant
Môžeme doručiť do:
9.12.2020
Ravenna 3x3 je výkyvný slnečník s masívnou hliníkovou konštrukciou a komfortnou otváracou mechanikou (s kľučkou), umožňuje voľbu šiestich polôh nastavenia slnečníka. Poťah slnečníka je ušitý z kvalitnej polyesterovej textílie odolnej poveternostným vplyvom a je nepremokavý. Taktiež disponuje vysokou UV ochranou 50+ SPF a farebnou stálosťou 5+. Súčasťou balenia je aj dlaždicový stojan pre štyri záťažové dlaždice.Detailné informácie

Podrobný popis

Ravenna 3x3 je výkyvný slnečník s masívnou hliníkovou konštrukciou a komfortnou otváracou mechanikou (s kľučkou), umožňuje voľbu šiestich polôh nastavenia slnečníka. Poťah slnečníka je ušitý z kvalitnej polyesterovej textílie odolnej poveternostným vplyvom a je nepremokavý. Taktiež disponuje vysokou UV ochranou 50+ SPF a farebnou stálosťou 5+. Súčasťou balenia je aj dlaždicový stojan pre štyri záťažové dlaždice.

  • Celková výška otvoreného slnečníku: 264 cm
  • Výškovo nastaviteľný
  • Gramáž poťahu: 180 g/m2
  • Doporučené zaťaženie: 100 kg
  • Priemer tyče: 77x52 mm
  • Rozmery dlaždíc: 50x50x4 cm
  • Dlaždice nie sú súčasťou balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Doppler je rodinná firma so sídlom v Bavorsku. Firma bola založená v roku 1946. V súčasnosti sa vedeniu spoločnosti venuje už štvrtá generácia. Hlavné sídlo spoločnosti Doppler je v meste Braunau v Rakúsku (hneď pri Nemeckých hraniciach).

Produkty Doppler sú vysokokvalitné výrobky v rozumnej cene.  Cenové spektrum je od jednoduchých výrobkov až po luxusnejšie. Firma Doppler je zameraná na inováciu produktov.

Firma vlastní výrobné závody v Rakúsku, Nemecku, Čechách, Slovensku, Číne. Ako spoločník vlastní výroby aj v Rumunsku a Bulhrasku.

Zaujímavosťou je slovenský závod, ktorý sa nachádza v Turčianskych Tepliciach.

Pokiaľ ste nenašli vami požadovaný Doppler produkt na našom webe napíšte nám a spracujeme vám cenovú ponuku.

Video kde vidieť ako sa testujú slnečníky v silnom vetre