Stojan pre splnečníky Alu Expert Teleskop

158,40 € 132 € bez DPH
7 dní (8 ks)
Môžeme doručiť do:
30.9.2020

Stojan pre slnečníky

Stojan pre stredové veľké slnečníky Doppler Alu Expert Telestar. Tento stabilný stojan z pozinkovanej ocele, nastriekaný práškovou farbou je vhodný pre slnečníky do 400 cm s priemerom tyče do 50 mm. Umiestniť sa doňho dá až 8 dlaždíc v rozmere 40 cm x 40 cm.Detailné informácie

Podrobný popis

Stojan pre slnečníky

Stojan pre stredové veľké slnečníky Doppler Alu Expert Telestar. Tento stabilný stojan z pozinkovanej ocele, nastriekaný práškovou farbou je vhodný pre slnečníky do 400 cm s priemerom tyče do 50 mm. Umiestniť sa doňho dá až 8 dlaždíc v rozmere 40 cm x 40 cm.

Technické údaje:

  • Veľkosť balenia: cca 890 mm x 890 mm x 150 mm
  • Váha balenia: cca 16,2 kg

 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo ku slnečníkom
Hmotnosť: 16.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Doppler je rodinná firma so sídlom v Bavorsku. Firma bola založená v roku 1946. V súčasnosti sa vedeniu spoločnosti venuje už štvrtá generácia. Hlavné sídlo spoločnosti Doppler je v meste Braunau v Rakúsku (hneď pri Nemeckých hraniciach).

Produkty Doppler sú vysokokvalitné výrobky v rozumnej cene.  Cenové spektrum je od jednoduchých výrobkov až po luxusnejšie. Firma Doppler je zameraná na inováciu produktov.

Firma vlastní výrobné závody v Rakúsku, Nemecku, Čechách, Slovensku, Číne. Ako spoločník vlastní výroby aj v Rumunsku a Bulhrasku.

Zaujímavosťou je slovenský závod, ktorý sa nachádza v Turčianskych Tepliciach.

Pokiaľ ste nenašli vami požadovaný Doppler produkt na našom webe napíšte nám a spracujeme vám cenovú ponuku.

Video kde vidieť ako sa testujú slnečníky v silnom vetre