Kreslo HAITI

ZadarmoZadarmo 434 € –8 %
doppler haiti zahradne kreslo
434 € –8 % 398 € 331,67 € bez DPH
7 dní (8 ks)
Môžeme doručiť do:
30.9.2020

Záhradné kreslo Haiti

Elegantné záhradné kreslo Haiti. Toto kreslo je možné využiť samostatne alebo ako doplnok k záhradnej sedacej súprave Grenada alebo sedacej súprave Haiti.
Záhradné kreslo má pevnú hliníkovú konštrukciu v modernej antracitovej farbe. Podušky pohovky sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu s názvom Ofelin. Tento materiál je špeciálne navrhnutý pre záhradný nábytok. Medzi jeho hlavné vlastnosti patrí pevnosť a farebná stálosť. Poťah je možné v prípade potreby dať dole a oprať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradné kreslo Haiti

Elegantné záhradné kreslo Haiti. Toto kreslo je možné využiť samostatne alebo ako doplnok k záhradnej sedacej súprave Grenada alebo sedacej súprave Haiti.
Záhradné kreslo má pevnú hliníkovú konštrukciu v modernej antracitovej farbe. Podušky pohovky sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu s názvom Ofelin. Tento materiál je špeciálne navrhnutý pre záhradný nábytok. Medzi jeho hlavné vlastnosti patrí pevnosť a farebná stálosť. Poťah je možné v prípade potreby dať dole a oprať. Poťah je fixovaný pomocou zipsu.

Záhradné kreslo rozmery

  • Šírka 74 cm
  • Hĺbka 79 cm
  • Výška 85 cm

Záhradné kreslo Haiti je možné kúpiť aj ako súčasť sedacej súpravy Haiti alebo Grenada. Mimo to je možné v tomto istom dizajne kúpiť aj samostatnú 3 miestu pohovku Haiti.


Vďaka použitým materiálom je toto záhradné kreslo nenáročné na údržbu. Hliníková konštrukcia je ľahká a pevná. Poťahy sú veľmi príjemné na dotyk.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradný nábytok
Hmotnosť: 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Doppler je rodinná firma so sídlom v Bavorsku. Firma bola založená v roku 1946. V súčasnosti sa vedeniu spoločnosti venuje už štvrtá generácia. Hlavné sídlo spoločnosti Doppler je v meste Braunau v Rakúsku (hneď pri Nemeckých hraniciach).

Produkty Doppler sú vysokokvalitné výrobky v rozumnej cene.  Cenové spektrum je od jednoduchých výrobkov až po luxusnejšie. Firma Doppler je zameraná na inováciu produktov.

Firma vlastní výrobné závody v Rakúsku, Nemecku, Čechách, Slovensku, Číne. Ako spoločník vlastní výroby aj v Rumunsku a Bulhrasku.

Zaujímavosťou je slovenský závod, ktorý sa nachádza v Turčianskych Tepliciach.

Pokiaľ ste nenašli vami požadovaný Doppler produkt na našom webe napíšte nám a spracujeme vám cenovú ponuku.

Video kde vidieť ako sa testujú slnečníky v silnom vetre