Ako spoznám kvalitný pivný set?

P11603624-400x276Profesionálne pivné sety

Kvalitný pivný set (pivnú súpravu) spoznáte už na prvý pohľad je oveľa masívnejšia než na to čo ste zvyknutý z hobby marketov. Pozrite si dobre pivný set v supermarkete sadnite si na lavicu jeden alebo dvaja. Uvidíte ako sa lavica prehne. Zmerajte metrom hrúbku stola a lavice a porovnajte si to s tým čo ponúkame my. Taktiež si dobre pozrite z čoho sú vyrobené nohy stola a lavice. Veľa krát sa stáva že výrobcovia vo snahe ušetriť robia nohy stolov a lavíc z plechu. Plech je špeciálne nastrihaný vylisovaný a zvarený. Kvalita takejto nohy je veľmi slabá. Neraz sa stáva že praskajú zvary a plech sa ohne. V porovnaní s týmto mi ponúkame pivné sety ktoré vydržia naozaj dlhé roky. Nami ponúkané sety sú vyrobené na základe dlhodobých skúsenosti s ich prenájmom. Naše pivné sety majú hrubšiu dosku stola aj laviceNamiesto plechu na nohy používame poctivý železný jakel tvaru “L”. V nosných častiach je použitý jakel o rozmere 30 mm x 30 mm x 3mm. Práve na základe tohto Vám vieme garantovať prvotriednu kvalitu a životnosť.  Ako jediný ponúkame aj všetky náhradné diely. Skladom máme všetky kovové časti. Dĺžka pivného setu býva štandardne 220 cm. Sú výrobcovia ktorý robia pivné sety aj v dĺžke 180 cm a 200 cm. Je tomu znova zo snahy ušetriť a zavádzať zákazníka.

Pri výbere pivného setu pozerajte:

  • Hrúbku použitého materiálu dreva (vhodné je keď je lavica 30 mm, hrúbka stola môže menšia)
  • Hrúbka a materiál oceľovej podnože (nohy). Ideálne je jakel o rozmere 30x30mm a hrúbke 3mm.
  • Dostupnosť náhradných dielov

rozkladacia-noha-300x225

Pivný set

Pivný set v zásade tvorí stôl a dve lavice. Povrch stola a lavice tvorí doska ktorá je lakovaná.  O ich životnosti rozhoduje aj kvalitná povrchová úprava. Lak by mal byť potravinársky nezávadný a taktiež by mal zabezpečiť dlhú životnosť. Na Slovensku sa zvykne používať bezfarebný lak. V západnej Európe niektoré pivovary radi používajú aj inú farbu laku. Je tam veľmi obľúbená farba hnedá. Niektorý výrobcovia radi používajú tmavú farbu aj z toho dôvodu že ňou dokážu prekryť kazy na dreve.

Ako sa starať o pivné sety:

  • Nevystavovať ich daždu a snehu
  • Po akcii ich vždy očistiť (nenechávajte škvrny od guláša, kofoly atď.)
  • Raz za sezónu skontrolovať  matice (matice nedoťahujte na doraz aby sa zbytočne nezapúšťali do drevenej časti)

Na naše pivné sety klasickej konštrukcie dávame záruku 4 roky na kovové diely. Prečítajte si viac o konštrukcii našich pivných setov.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie