KORONAVÍRUS INFORMÁCIE - SME V PREVÁDZKE. Počas tohto obdobia je naša firma stále v prevádzke. Prevádzkujeme eshop, vybavujeme objednávky a odosielame tovar, prijímame dotazy mailom ako aj telefonicky.Taktiež sme stále schopný realizovať aj zákazkovú výrobu. Platné k 25. 3. 2020.

Nohy lavice

8 položiek celkom
Noha lavice
Noha lavice
Vo výrobe
6,50 €

Náhradná noha na pivnú lavicu. Tento diel je určený na výmenu za starý poškodený alebo stratený diel. Nohu lavice je možné vymeniť aj za chýbajúcu alebo poškodenú nohu od iného...

Noha lavice - pozink
Noha lavice - pozink
Skladom (11 ks)
9,45 €

Samostatná noha na pivnú lavicu . Nohu je možné použiť na výmenu starej, poškodenej nohy, alebo na výrobu novej lavice vo vlastnom dizajne.  Zisti cenu dopravy .

Noha lavice - rozšírená pozink
10,44 €

Rozšírená noha na pivnú lavicu . Nohu je možné použiť na výmenu starej, poškodenej nohy, alebo na výrobu novej lavice vo vlastnom dizajne.  Zisti cenu dopravy ....

skladaci noha lavice trubkova
11,80 €

Noha lavice rúrková ("O" profil). Vykrojený profil pre pohodlné sedenie . Pevná noha určená na výrobu skladacích lavíc. Priemer rúry je 20-25 mm.  Zisti cenu dopravy .

noha lavice s operadlom 2
12,10 €

Noha lavice s operadlom určená na pivnú lavicu . Vhodné na výrobu skladacích lavíc. Určené pre lavice s operadlom .  Zisti cenu dopravy .

noha lavice s operadlem
13,50 €

Noha lavica s operadlom rúrková ("O" profil). Pevná noha určená na výrobu skladacích lavíc. Priemer rúrky je 20-25 mm.  Zisti cenu dopravy .

kovove nohy na lavice
Noha lavice LINZ
Skladom (2 ks)
16,10 €

Skladacie noha na lavice. S touto nohou je možné vyrobiť si lavice s operadlom . Noha je skladacia ako aj operadlo. Vďaka tomu získate pri skladovaní veľmi plochý...

Sada kovania - zvýhodnený set
52,20 € –17 %
43,50 €

Zvýhodnená sada kovania na jeden pivný set . Táto sada obsahuje komplet nohy ako zámky nôh na výrobu jedného pivné setu. Súčasťou je komplet železo na pivný set s výnimkou...

Kovové skladacie nohy na pivné lavice. Samostatné nohy na skladacie lavice. Nohy je možné použiť pre opravu starých lavíc alebo na výrobu vlastných skladacích lavíc. Máme aj kovové nohy na stoly. Plus ďalšie príslušenstvo.