KORONAVÍRUS INFORMÁCIE - SME V PREVÁDZKE. Počas tohto obdobia je naša firma stále v prevádzke. Prevádzkujeme eshop, vybavujeme objednávky a odosielame tovar, prijímame dotazy mailom ako aj telefonicky.Taktiež sme stále schopný realizovať aj zákazkovú výrobu. Platné k 25. 3. 2020.

Uzáver nohy

1,70 € 1,42 € bez DPH
Skladom (287 ks)

Náhradný diel tzv. uzáver nohy (záražka alebo zacvakávač) na pivný set. Uzáver nohy pivného sedenia. Uzáver služí na fixáciu nohy pivného stola alebo lavice pri zloženom aj rozloženom stave. Zisti cenu dopravy.

Použitie:

  • noha pivného stola
  • noha pivnej lavice

Tento uzáver je univerzálny a je ho možné použiť na nohu stola rovnako ako aj na nohu lavice.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradný diel tzv. uzáver nohy (záražka alebo zacvakávač) na pivný set. Uzáver nohy pivného sedenia. Uzáver služí na fixáciu nohy pivného stola alebo lavice pri zloženom aj rozloženom stave. Zisti cenu dopravy.

Použitie:

  • noha pivného stola
  • noha pivnej lavice

Tento uzáver je univerzálny a je možné použiť ho na nohu stola rovnako ako aj na nohu lavice. Uzáver predávame samostatne. Tento uzáver nie je súčasťou balenia samostatnej nohy stola alebo lavice. Pri objednaní si prekontrolujte rozteč šrób na vašich pôvodných pivných setoch. Výrobok nie je určený na vystavovanie vlhku a dažďu. Vplyvom dažďa a teplotných rozdielov môže dosť k zmene vlastností. 

Dodatočné parametre

Kategória: Náhradné diely
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JL Avatar autora | 10.3.2020
OK
5
MB Avatar autora | 4.8.2019
Súper nad mieru je s pevného materiálu neviem čo iné len súper.
5
JS Avatar autora | 22.7.2019
Nadmieru spokojný, už so odporučil niekoľkým známym a aj odporúčam ďalej Vaše výrobky
5
FK Avatar autora | 16.6.2019
Dobrý deň, s daným výrobkom som nadmieru spokojný, boli ste jediný, ktorý má náhradné diely na kovanie pivného setu. Komunikácia tiež na výbornej úrovni, veľmi pekne ďakujem a posúvam informáciu aj na svojich známych. S pozdravom Kubiš