Pivné sety

Záhradný nábytok tvoria aj naše pivné sety. U nás nájdete kvalitné pivné sety (pivné sedenie), samostatné pivné lavice, rozkladacie pivné stoly. Tiež predávame náhradné diely na pivné sety.

Klasické pivné sety sme rozdelili na dve cenové kategórie: PROFI a STANDARD. Na pivné sety PROFI je "záruka 4  roky na kovové časti". Ich nosný kovový profil je tvaru"L" 30 x 30 x 3 mm. Viac o ich konštrukcii. Pivné sety STANDARD majú nosný profil 27 x 27 x 2.7 mm a záruka je 2 roky. Výroba pivných setov na zákazku.

zahradny-pivny-set-profi-2  pivne-sety-vypredaj-2

7 položiek celkom
pivna lavica skladacia9
1 880 € –7 %
1 732 €

Samostatná lavica k pivnému setu. Predávame aj samostatné lavice k pivných setom. Lavice dodávame obvykle v dĺžke 220 cm. Na požiadanie pri viacerých kusoch je možné dodať aj...

SADA-10-LAVICA-220CM
Detský piknik set 90 x 40 x 20 cm
92 € –58 %
38 €

Detský záhradný set je súprava stolíka a dvoch lavíc v jednom. Tento praktický set na sedenie je určený pre vašich najmenších. Zisti cenu dopravy.

ROMO-KIDS-PIKNIK-SET
balkonovy set sedenie
145 €

Mini/balkónový pivný set v prírodnej farbe s dĺžkou 110 cm. Balkónový set je vhodný na použitie všade tam, kde ste limitovaný priestorom. Pivný set klasickej konštrukcie, avšak...

ROMO-BALKON-SET
pivni set 220 50 25cm (31)
94 €

Samostatná lavica k pivnému setu. Predávame aj samostatné lavice k pivných setom. Lavice dodávame obvykle v dĺžke 220 cm. Na požiadanie pri viacerých kusoch je možné dodať aj...

CLASSIC-BEER-BENCH-220X25
pivni set 220 50 25cm (33)
75 €

Samostatná lavica k pivnému setu. Pivná lavica v prevedení STANDARD je lacnejším riešením oproti verzii PROFI. Rozdiel je v hrúbke použitých materiálov. Porovnanie verzie...

CLASSIC-BEER-BENCH-220X26
pivni set 220 50 25cm (2)
126 €

Samostatný pivný stôl k pivnému setu (tzv. pivnému sedeniu). Predávame aj samostatné pivné stoly ako aj samostatné pivné lavice. Zisti cenu dopravy. Farba: prírodná/bezfarebný...

BEER-TABLE-200X50-PROFI
pivni set 220 50 25cm (3)
112 €

Samostatný pivný stôl STANDARD k pivnému setu (tzv. pivnému sedeniu). Predávame aj samostatné pivné stoly ako aj samostatné pivné lavice. Štandardne predávame pivné stoly o...

BEER-TABLE-220X50-PROFI2

Pivné sety

Pivný set tvorí jeden stôl a dve lavice. Pivné sety sú populárne hlavne na letných festivaloch. Práve preto vzniklo označenie pivný set.

Pivné sety kvalita

Pivné sety sa robia v rôznej kvalite. Rozdiel v kvalite závisí od použitých materiálov. Čím hrubšie materiáli tým vyššia kvalita. Ako drevo sa používa smrek alebo borovica. Čím menej kazov na dreve, tým lepšie vyzerajú dosky. Niektorý výrobcovia robia dosky stolov aj z menej kvalitného dreva a preto použivajú na prekrytie kazov farbu. U nás nájdete pivné sety s bezfarebným lakom pričom na zákazku je možné dodať pivné sety aj v inej farbe.

Máme dve prevedenia setov a to pivný set STANDARD a pivný set PROFI. Hlavný rozdiel je v hrúbke použitých materiálov. Kompletné porovnanie parametrov a konštrukčné detaily nájdete v detaile produktu alebo v prehľadnej tabuľke s galériou. Porovnanie pivných setov TU.

Pre zákazníkov, ktorý využívajú pivné sety len občas alebo vo svojich záhradách je vhodným riešením lacnejšia verzia a to pivný set STANDARD.

Pre zákazníkov, ktorý chcú pivné sety používať na množstvo akcií počas roka, je najlepším riešením pivný set PROFI. Na pivný set PROFI dávame záruku až 4 roky na kovové diely. Pri tomto sete ak sa ohnú alebo zlomia kovové diely, tak ich vymeníme počas 4 rokov kus za kus.

porovanie-pivny-set-standard-vs-profi

 

Pivné sety dostupné rozmery

Predávame hlavne nasledovné dva rozmery 220 x 50 cm a 220 x 70 cm. Výhodou setu zo stolom o hĺbke 70 cm je , že je na ňom možné pohodlne rozložiť viac jedla. 

Klasické pivné sety je možné dodať aj prevedení kde je lavica s operadlom. Pozrite si možnosti výroby pivných setov na mieru.

Mimo vyššie uvedené štandardné pivné sety máme v ponuke aj menšie pivné sety. Sú to zmenšené verzie klasických pivných setov. Máme balkónové pivné sety ale aj pivné sety pre deti.

Náhradné nohy na pivné sety

Vzhľadom na to, že pivné sety sú náš hlavný produkt, tak u nás nájdete aj náhradné diely na pivné sety a to: nohy stola, nohy lavice, nohy lavice s operadlom, zámky na pivné sety ako aj ďalšie príslušenstvo. 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.