Noha stola XL

11,80 € 9,83 € bez DPH
Skladom (12 ks)
Môžeme doručiť do:
22.9.2020

Samostatná rozkladacia noha na rozkladací pivný stôl. Túto nohu je možné použiť aj samostatne na výrobu rozkladacích stolov. Noha je určená na stoly o väčšej šírke. Bezpečne je ju možné použiť až pre stoly o hĺbke pracovnej dosky 80 cm.  Noha je obľúbená aj u stánkarov nakoľko si s ňou môžu vytvoriť vlastné rozmery predajných stolov. Pre fixáciu nohy je nutné dokúpiť uzáver. Zisti cenu dopravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradná noha na pivný stôl (určená pre stôl šírky 80 cm). Táto noha je určená na výmenu za starý poškodený alebo stratený diel. Túto nohu stola je možné použiť aj samostatne. Samostatná noha na rozkladací stôl je obľúbená u stánkarov/predajcov. Túto nohu je možné použiť aj na výrobu vlastných rozkladacích stolov. Zisti cenu dopravy.

Noha stola je vyrobená z oceľového jakla. Jej nosnú časť tvorí jakel o rozmere 30 x 30 x 3 mm. Je mimoriadne masívnej konštrukcie čo zabezpečuje jej dlhú životnosť.

Parametre:

  • Výška - cca 74,5 cm
  • Šírka - 64 cm
  • Farba - zelená
  • Rozpon otvorov* - 520 mm (prvá diera 0 mm, druhá 100 mm, tretie 160 mm) - tretia diera je zároveň prostrednou potom sa rozpon dier zrkadlovo opakuje

Noha sa dodáva ako samostatný náhradný diel. Uzáver nohy nie je súčasťou balenia. Uzáver na nohu pivného setu je možné kúpiť samostatne. V našej ponuke nájdete aj samostatnú nohu na pivnú lavicu. Výrobok nie je určený na vystavovanie vlhku a dažďu. Vplyvom dažďa a teplotných rozdielov môže dosť k zmene vlastností. 

*Pri výmene na pivnom sete od iného výrobcu treba skontrolovať rozpon otvorov. 

Dodatočné parametre

Kategória: Náhradné diely
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.8 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JA Avatar autora | 4.2.2020
som spokojny tak s tovarom ako aj rychlou dodavkou