Plastové stoly a stoličky

Skladacie plastové stoly

V našej ponuke nájdete obľúbené plastové stoly. Takzvané cateringové stoly. Hlavné vlastnosti týchto stolov sú: nízka váha, jednoduché skladovanie a preprava a dlhá životnosť.

Dosky stolov sú vyrobené z pevného a odolného plastu. Skladacia konštrukcia je vyrobená z trubkovej ocele.

Skladacie stoly a stoličky - kompletná ponuka

Obdĺžnikové skladacie stoly

Nájdete u nás obľúbených dĺžkach 150, 180, 240 cm. Všetky tieto stoly majú v strede sklopnú dosku. Pomocou sklopného mechanizmu je možné dosku stola sklopiť na polovičnú dĺžku. Vďaka tomu stôl zaberie podstatne menej miesta pri skladovaní a preprave.

Kruhové skladacie stoly

Podobne ako obdĺžnikové stoly sú taktiež vyrobené z pevného plastu a oceľovej konštrukcie. Menšie priemery majú dosku stola pevnú. Stoly s väčším priemerom majú dosku sklopnú na polovice.

Skladacie stoly a stoličky - kompletná ponuka

Kruhové stoly máme v prevedení na sedenie ako aj vyššie na konzumáciu postojačky. Barové stoly nájdu uplatnenie aj ako koktejlové stoly v baroch či na eventoch.

 

Skladacie plastové stoličky

Všetky tieto stoly je možné doplniť aj skladacie plastové stoličky. Plastové stoličky máme v prevedení bez operadla, s operadlom chrbta, ale aj ako vysoké barové stoličky.

Stoličky sú vyrobené z tých istých materiálov ako stoly aby spolu pekne ladili.

svadobne-stolicky

plastova-skladacia-stolicka

Skladacie stoly a stoličky - kompletná ponuka

Transportné vozíky

Pre plastové stoly máme aj transportné vozíky vďaka, ktorým môžete stoly ľahko a bezpečne prenášať počas vašich akcií alebo v rámci vašich priestorov.

kruhove-stoly-transportny-vozik

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.