Tovar zdarma pre influencerov

Tovar zdarma pre influencerov

Páčia sa vám niektoré naše produkty a najradšej by ste ich mali zadarmo. Pripravili sme špeciálny program pre kutilov - influencerov. Táto akcia je určená pre všetkých čo sú manuálne zručný a vedia pracovať s internetovým obsahom. Ste "DIY friendly" toto je akcia pre vás.

Vyberte si u nás kovové nohy na stoly a lavice. Vymyslite si vlastný dizajn záhradného nábytku. Vyrobte si vlastné krásne stoly a lavice. Pošlite nám fotky a zdieľajte obsah na internete. Je to jednoduché

Čo ponúkame

Nohy na jeden pivný set zdarma vrátane kovových zámkov. Od nás dostane kovové nohy a my od vás budete chcieť výstup na internet. Tu si môžte pozrieť pre inšpiráciu kovové nohy na stoly a lavice.

Koho hľadáme

Každý nám môže napísať. A my si vyberieme či budeme s vami spolupracovať. Budeme potrebovať od vás vedieť len v akej forme a kde ste schopný umiestniť odkaz na naše produkty. Uvítame sociálne siete, foto, video výstup. Pokiaľ nám napíšete radi si pozrieme čo viete ponúknuť. A potom si spoluprácu odsúhlasíme alebo ju zamietneme. 

Náš ideálny kandidát

Má odberateľov na sociálnych sietiach a je aktívny na internete. Tvorí foto alebo video obsah.

  • Instagram, Facebook, iné
  • Bloguje
  • Vloguje (tvorí vlastné videa pre youtube)
  • Zaoberá sa témou DIY (tvorí vlastné hobby návody)

Na nasledovný mail info@pivnesety.sk nám napíšte v akej forme viete dať výstup toho čo vytvoríte.

My si vyberieme ponuky, ktoré nás oslovia. Nemusíte mať desiatky ani stovky tisíc fanúšikov/odberateľov. Pre nás je ideálny kandidát ten ktorý vie pracovať s obsahom na internete a pravidelne ho tvorí a zároveň mu téma DIY (hobby) nie je cudzia.

Chceme len pár pekných fotiek alebo jednoduché video, odkazy z vašich webov. Nie sú podmienkou všetky výstupy ale len to čo je vám blízke a ľahko sa vám s tím pracuje. Od nás získate nohy na výrobu zdarma. Sebe vytvoríte pekný nábytok do záhrady a nám poskytnete reklamu.

Ponuka platí do odvolania. Komu tovar dáme si vyberieme sami.

tovar-zdarma-pre-influncerov

 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.