Tovar zdarma pre influencerov

Tovar zdarma pre influencerov

Páčia sa vám niektoré naše produkty a najradšej by ste ich mali zadarmo. Pripravili sme špeciálny program pre kutilov - influencerov. Táto akcia je určená pre všetkých čo sú manuálne zručný a vedia pracovať s internetovým obsahom. Ste "DIY friendly" toto je akcia pre vás.

Vyberte si u nás kovové nohy na stoly a lavice. Vymyslite si vlastný dizajn záhradného nábytku. Vyrobte si vlastné krásne stoly a lavice. Pošlite nám fotky a zdieľajte obsah na internete. Je to jednoduché

Čo ponúkame

Nohy na jeden pivný set zdarma vrátane kovových zámkov. Od nás dostane kovové nohy a my od vás budete chcieť výstup na internet. Tu si môžte pozrieť pre inšpiráciu kovové nohy na stoly a lavice.

Koho hľadáme

Každý nám môže napísať. A my si vyberieme či budeme s vami spolupracovať. Budeme potrebovať od vás vedieť len v akej forme a kde ste schopný umiestniť odkaz na naše produkty. Uvítame sociálne siete, foto, video výstup. Pokiaľ nám napíšete radi si pozrieme čo viete ponúknuť. A potom si spoluprácu odsúhlasíme alebo ju zamietneme. 

Náš ideálny kandidát

Má odberateľov na sociálnych sietiach a je aktívny na internete. Tvorí foto alebo video obsah.

  • Instagram, Facebook, iné
  • Bloguje
  • Vloguje (tvorí vlastné videa pre youtube)
  • Zaoberá sa témou DIY (tvorí vlastné hobby návody)

Na nasledovný mail info@pivnesety.sk nám napíšte v akej forme viete dať výstup toho čo vytvoríte.

My si vyberieme ponuky, ktoré nás oslovia. Nemusíte mať desiatky ani stovky tisíc fanúšikov/odberateľov. Pre nás je ideálny kandidát ten ktorý vie pracovať s obsahom na internete a pravidelne ho tvorí a zároveň mu téma DIY (hobby) nie je cudzia.

Chceme len pár pekných fotiek alebo jednoduché video, odkazy z vašich webov. Nie sú podmienkou všetky výstupy ale len to čo je vám blízke a ľahko sa vám s tím pracuje. Od nás získate nohy na výrobu zdarma. Sebe vytvoríte pekný nábytok do záhrady a nám poskytnete reklamu.

Ponuka platí do odvolania. Komu tovar dáme si vyberieme sami.

tovar-zdarma-pre-influncerov

 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie