Nožnicové párty stany

Párty stany - nožnicové stany

Ak ste na ceste začať sezónu párty v štýle, nožnicové párty stany by mohli byť tým správnym doplnkom pre vašu záhradnú udalosť. Tieto praktické a štýlové stany sa stávajú čoraz obľúbenejšími pre svoju univerzálnosť a jednoduchú inštaláciu. V tomto článku sa pozrieme na ich výhody, obľúbené rozmery a odporúčané príslušenstvo, aby ste mohli plne využiť ich potenciál.

Výhody - nožnicové stany

1. Rýchla Inštalácia:

Nožnicové párty stany sú známe svojou jednoduchou inštaláciou. S ich inovatívnym systémom skladacie rámu sa môžu postaviť za pár minút bez potreby komplikovaných nástrojov. Konštrukcia je tzv. nožnicová a nie je nutné akejkoľvek spájanie. Len sa rozloží stan zo strechou a máte prekrytie akcie.

2. Univerzálnosť:

Tieto stany sú vhodné pre rôzne príležitosti, či už ide o svadby, firemné akcie, alebo súkromné oslavy v záhrade. Ich univerzálnosť umožňuje prispôsobiť ich každému typu párty. Na výber je vždy množstvo rozmerov a farieb. Stany je možné k sebe priložiť a vyskladať aj väčšiu plochu.

3. Odolnosť voči počasiu:

Nožnicové párty stany sú vyrobené z hliníka alebo ocele, pričom rozdiel je vždy v hrúbke použitých materiálov. Čím hrubšie obvykle tým kvalitnejšie. Podobne aj strešné a bočné plachty.  Plachty sú z PVC a sú odolné voči nepriazni počasia. Avšak pozor nikdy neodkladajte do garáže mokré plachty lebo by hrozila pleseň.

Obľúbené rozmery nožnicových párty stanov

Príslušenstvo pre párty stany

Podlaha do stanu

V prípade dažďa a vlhka budete mať sucho. Nebude sa vám robiť blato a v stane bude veľmi príjemne. Presne pre tento účeľ je dobrá mobilná skladacia podlaha.

Led osvetlenie stanu

Vytvorte atmosféru pomocou farebného LED osvetlenia, ktoré dodá párty jedinečný nádych. Na trhu je množstvo LED svetiel podľa ktorých si budete vedieť nadizajnovať vašu záhradnú akciu.

Stoly, lavice, pivné sety

Stany je možné doplniť o množstvo druhov sedenia. Obľúbené sú plastové stoly, stoličky a lavice. Ale aj klasické pivné sety.

U nás nájdete všetko pre vašu záhradnú párty!

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.