Pripravujeme sa na sezónu 2023

Pivné sety

Po tom, čo sa ku koncu roka 2022 stabilizovali ceny, sa pripravujeme na ďalšiu sezónu. Pre našich zákazníkov sa budeme snažiť držať skladom všetky najpredávanejšie položky počas hlavnej sezóny. Bude sa jednať o pivné sety v prevedení STANDARD (nosný kovový profil 27 x 27 x 2.7 mm) a pivné sety PROFI (nosný kovový profil "L" 30 x 30 x 3 mm). Oba druhy pivných setov vieme dodať v dĺžkach 180, 200, 220 cm so šírkou stola 50, 60, 70, 80 cm. Skladom budeme mať hlavne sety o dĺžke 220 cm so šírkou stola 50 a 70 cm. Ostatok samozrejme radi dodáme na objednávku.

Pozrite si porovnanie pivných setov STANDARD versus PROFI

Balkónové a detské pivné sety

Klasické pivné sety robíme aj v menšej verzii vhodnej na balkón pre dospelé osoby tzv. balkónový pivný set. A pre deti robíme to isté v zmenšenej verzii tzv. detské pivné sety. Klasické pivné sety je možné zákupiť u nás ako kompletné sety ale aj samostatné lavice a pivné stoly.

Záhradný nábytok

Ako ďalšie produkty, ktoré u nás nájdete sú pivné sety s lavicou s operadlom a to prevedení STANDARD a PROFI. Kovové nohy môžu mať klasický "L" profil alebo trubkový profil, kde noha stola a lavice je vykrojená a nezavadzia toľko pri sedení. S trubkovým profilom máme pivný set BURO s lavicami s operadlom.

Pre zákazníkov, ktorý hľadajú niečo okrasnejšie pre svoju záhradu alebo prevádzku máme krásne sety na sedenie LINZ. Tieto sety majú vykrojené nohy stola a lavice pre pohodlné sedenie. Drevo je namorené do hnedej farby, dĺžka stola a lavice je 160 a 180 cm, stôl je o hĺbke 60 cm čo umožňuje pohodlné rozloženie jedla. Veľmi podobným riešením je aj náš pivný set LUX, ktorý má však nohy na pevno a nie jeho možné zloženie pre jednoduchšie skladovanie alebo prepravu.

pivne-sety-akcia

zahradna-zostava-rojaplast

Párty stoly na stojáka

Ďalší produkt, ktorý odporúčame na leto sú vysoké stoly tzv. párty stoly/stand by stoly. Sú to stoly určené na konzumáciu po stojačky. Máme drevené párty stoly na drevenej noey ako aj stoly na stojáka na kovovej nohe. Doska stola môže byť kruhová obvykle rozmeru 80 cm.

 

 

 

 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.