MESTÁ A OBCE: 

možnosť platby na na faktúru. Pre mestá, obce a štátne inštitúcie sme pripravili AKCIOVÚ SADU.

Informácie

Náhradné diely

Kovanie na pivné sety. Náhradné diely na pivné sety.

Náhradné diely Počet produktov v kategórii: 7

 • Náhradná noha na pivnú lavicu. Tento diel je určený na výmenu za starý poškodený alebo stratený diel. Nohu lavice je možné vymeniť aj za chýbajúcu alebo poškodenú nohu od iného výrobcu. Výmenou starých poškodených častí si môžete zrepasovať vaše staré pivné sety.

  6,40 € Skladom
  Skladom
 • Náhradná noha na pivný stôl. Táto noha je určená na výmenu za starý poškodený diel alebo stratený diel. Taktiež je ju možné použiť pri výmene vašich pôvodných plechových nôh. Noha stola je vyrobená z oceľového jakla (bežné nohy z hobby marketov sú vyrobené z lisovaného plechu). Je mimoriadne masívnej konštrukcie čo zabezpečuje jej dlhú životnosť.

  8,50 € Skladom
  Skladom
 • Náhradný diel tzv. uzáver nohy (záražka alebo zacvakávač) na pivný set. Uzáver nohy pivného sedenia. Uzáver služí na fixáciu nohy pivného stola alebo lavice pri zloženom aj rozloženom stave. Použitie: noha pivného stola noha pivnej lavice Tento uzáver je univerzálny a je ho možné použiť na nohu stola rovnako ako aj na nohu lavice.

  1,60 € Skladom
  Skladom
 • Zvýhodnená sada kovania na pivných set. Táto sada obsahuje komplet nohy ako zámky nôh na výrobu jedného pivné setu. Súčasťou je komplet železo na pivný set s výnimkou spojovacích šrób a matíc. Kovanie na pivné sety.

  43,33 € 52,20 € -17% Skladom
  Skladom
 • Samostatná rozkladacia noha na rozkladací pivný stôl. Túto nohu je možné použiť aj samostatne na výrobu rozkladacích stolov. Noha je určená na stoly o väčšej šírke. Bezpečne je ju možné použiť až pre stoly o hĺbke pracovnej dosky 80 cm.  Noha je obľúbená aj u stánkarov nakoľko si s ňou môžu vytvoriť vlastné rozmery predajných stolov. Pre fixáciu nohy je...

  12,50 € Skladom
  Skladom
 • Vysoká noha stola. Táto noha je určená na montáž na dosku. Používa sa na stoly, ktoré chcete využívať tzv. na stojáka. Výška nohy cca 106.5 cm. Cena za pár.

  38,50 € Skladom
  Skladom
 • Ochranné kryty na nohy - sada/pivný set Sada plastových krytiek na nohy pivného setu. Ochranné kryty sú vyrobené z vysoko odolného plastu. Sú určené na montáž na nohy stola alebo lavice. Kryty sú dodávané v sade. Určené pre profil nohy: 30 x 30 x 3 mm. Na naše nohy krásne a pevne pasujú. Cena je za sadu 12 ks = 1 pivný set

  8,40 € Skladom
  Skladom