Čo je to pivný set?

pivne-sety-vyroba-predajPivný set je označenie pre tzv. pivné sedenie (pivné súpravy). Toto označenie sa používa pre súpravu ktorú tvorí vždy 1x stôl a 2x lavica. Výhodou pivných setov je skladovateľnosť a rýchla montáž. To znamená že aj malé množstvo pivných setov nám zabezpečí sedenie pre väčšie množstvo osôb. Pivné sety sa robia aj vo verziách kde má lavica operadlo prípadne niektorý výrobcovia sú schopný dodať aj pivné sety okrúhleho tvaru.

Pivné sety (pivné sedenie) sú veľmi obľúbené počas letných akcií ako napríklad záhradné party, eventy, festivaly, pivné slávnosti a podobne. Klasický pivný set ma dĺžku 220cm a hĺbku stola 50cm. Sú aj výrobcovia ktorý vedia dodať pivné sety o inej dĺžke stola a inej hĺbke lavice. Na prianie vieme aj my dodať rôzne dĺžky taktiež aj okrúhle pivné sety a lavice s operadlom.

Mimo skladacích pivných setov je možné zakúpiť aj masívne pivné zostavy na sedenie z borovicového dreva. Hlavným rozdiel je v tom, že tieto pivné sety sú určené na pevnú inštaláciu.

U nás nájdete aj stojany na odpadkové vrecia (odpadkové koše).

Ďalšie naše ponuky

Pivné sety

Kovové nohy na pivné sety

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.